‘SC Heerenveen wil dolgraag zaken doen met Feyenoord’
SC Heerenveen wil Patrik Walemark tijdelijk overnemen van Feyenoord. Hier maakt De Leeuwarder Courant melding van. Zelf zou de Zweedse vleugelflitser ook openstaan voor een overstap.
Hij wil verhuurd worden aan Heerenveen en dat ziet Feyenoord ook wel zitten. Maar daarmee is het nog niet rond. Waarom? “De financiën”, verklaart algemeen directeur Ferry de Haan. Heerenveen moet immers een huursom betalen én een fors deel van zijn salaris overnemen, schrijft de Leeuwarder Courant.
Toch heeft De Haan goede hoop dat Walemark in het Abe Lenstra Stadion gaat tekenen. “Walemark is fit en zou meteen bij ons kunnen aansluiten. Wij kunnen bijdragen aan zijn ontwikkeling. Het zou mooi zijn als hij een seizoen bij ons voetbalt, om vervolgens als een betere voetballer terug te keren naar Feyenoord.”
The post ‘SC Heerenveen wil dolgraag zaken doen met Feyenoord’ appeared first on FeyenoordReport.