FeyenoordRSS

GEEN WOORDEN MAAR DADEN!

‘Virgil van Dijk lacht om Nederlandse opinie’

Virgil van Dijk hecht weinig waarde aan de mening van de Nederlandse media en het volk. Hij kreeg op het EK de nodige kritiek te verwerken, maar werd na de kansloze nederlaag tegen Duitsland juist weer onmisbaar genoemd.

“Omdat ik weet hoe het werkt en dat het heel makkelijk op en neer kan gaan. En vooral in Nederland, denk ik”, vertelt de verdediger aan De Telegraaf. “Of dat niet overal gebeurt? Daar heb ik persoonlijk een andere mening over. Maar ik kan toch niet veranderen wat anderen van me vinden.”

Van Dijk focust zich dan ook vooral op zijn eigen spel en het ondersteunen van teamgenoten. “Ik wil mijn ding doen, telkens weer mijn beste wedstrijd ooit spelen en elke keer als ik op het veld sta én daarbuiten belangrijk zijn voor de groep. Daar wil ik iedere dag voor honderd procent mijn steentje aan bijdragen.”

Of Van Dijk toch niet werd gemist in Duitsland? “Ik wist dat het een zware wedstrijd zou worden en ik voelde me machteloos. Ik had in Hongarije misschien niet die rode kaart moeten pakken, maar ik weet niet of ik in Duitsland het verschil had kunnen maken. Maar misschien ook wel. Het was een teleurstellende avond voor elke Nederlander.”

Het bericht ‘Virgil van Dijk lacht om Nederlandse opinie’ verscheen eerst op Voetbalvisie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *