‘Ismael Saibari vertrekt deze zomer bij PSV’
Ismael Saibari maakt dit seizoen wederom indruk bij PSV. Analist Rene van der Gijp denkt dat de middenvelder dan ook toe is aan in een nieuwe stap in zijn loopbaan.
In het programma ‘Vandaag Inside’ krijgt Van der Gijp de vraag of de middenvelder klaar is voor de Premier League, waar de analist bevestigend op antwoord. “Saibari heeft alles wel. Hij heeft drang. Hij heeft alles om een multifunctionele middenvelder te zijn.”
Van der Gijp ziet ook een opvallende trend die gaande is wat betreft middenvelders. “We hebben dadelijk geen verdedigende middenvelder meer. Vroeger zochten we naar een verdedigende, lopende en controlerende middenvelders. Maar hij kan gewoon alles.”
Van der Gijp voorziet een grote toekomst voor Saibari. “En nog jong hè?” De 23-jarige Saibari scoorde dit seizoen al vijf keer in de Eredivisie en gaf ook nog eens zeven assists. Bij Studio Voetbal sprak men zich ook uit over Saibari, die volgens Hiddink en Van der Vaart wel een valkuil heeft. “Hij heeft de potentie om dik te worden, ik ken het gevoel.” Hiddink gaat vervolgens mee in de woorden van de oud-international. “Ja, dat bedoel ik te zeggen. Hij is massief, maar… Voor Europese top of de Premier League moet je heel fit zijn. Wat ik wel goed vind aan hem: hij kan op het middenveld één op één een tegenstander uitspelen.”
Het bericht ‘Ismael Saibari vertrekt deze zomer bij PSV’ verscheen eerst op Voetbalvisie.