FeyenoordRSS

GEEN WOORDEN MAAR DADEN!

Brian Brobbey: ‘Ik mis hem heel erg’

Brian Brobbey is bezig aan een erbarmelijk slecht seizoen bij Ajax. In de eerste veertien Eredivisieduels wist de aanvalsleider slechts eenmaal trefzeker te zijn. Hij heeft het moeilijk binnen te lijnen, en dat komt volgens hem mede door het ontbreken van Steven Bergwijn.

Laatstgenoemde vertrok afgelopen zomer Al-Ittihad. Brobbey is voornemens om hem in de vakantie te gaan opzoeken. Tegenover de NOS gaf hij onlangs een openhartig interview af. “Ik kan het niet verklaren. Sommige dingen liggen buiten mijn handen”, aldus de Ajax-spits. Hij zoekt zijn steun bij andere zaken. “God brengt me soms in moeilijke posities om het uiteindelijk ook mooier te maken voor me. God moet zijn werk nu doen. Hij gaat zijn werk ook doen. Daar vertrouw ik op.”

In en rond het veld heeft Brobbey in Kenneth Taylor een goede vriend. “Hij heeft misschien zelf het gevoel dat hij niet van waarde is als hij niet scoort als spits, maar dat is niet zo”, zei Taylor deze week. “Hij heeft gelijk”, stemt de aanvaller in. “Maar ja. Als ik niet scoor zeggen mensen gelijk dat je slecht speelt. Ik heb zelf ook liever dat ik scoor.”

Ik ga mijn vriend opzoeken

Binnenkort komt de winterstop eraan, die komt als gelegen volgens Brobbey. “Met de kerst ben ik bij mijn familie. Heel rustig, lekker bidden. Beetje eten, niet te veel. En daarna ga ik mijn hoofd even leeg maken in Dubai.” En als hij daar dan toch is, is een bezoekje aan Steven Bergwijn hoognodig. “En ik ga mijn vriend Bergwijn opzoeken. Ik mis hem heel erg.”

Het bericht Brian Brobbey: ‘Ik mis hem heel erg’ verscheen eerst op Voetbalvisie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *