FeyenoordRSS

GEEN WOORDEN MAAR DADEN!

‘Feyenoord en PSV verliezen de strijd’

Zowel PSV als Feyenoord lijken mis te grijpen in de strijd om Cedric Hatenboer. De talentvolle middenvelder van Excelsior lijkt namelijk hard op weg te zijn naar Anderlecht.

Met dit nieuws pakt het ‘Eindhovens Dagblad’ vandaag uit. Ze lijken volgens het Brabantse medium het meeste geld over te hebben voor de middenvelder en wil daarmee aan de eisen van de Kralingers voldoen. Dat zouden bronnen rondom de Rotterdamse club ook bevestigen. “De Belgen hadden al anderhalf miljoen voor hem geboden en zondag werd duidelijk dat ze dat bod op maandag zouden verhogen. Excelsior neemt daar genoegen mee”, klinkt het.

De middenvelder is naar verluidt overstag gegaan voor de Belgen, omdat zij veel werk erin hebben gestopt om tot een deal te komen met Excelsior. Daarmee vissen de Nederlandse topclubs achter het net. Feyenoord en ook FC Twente en Ajax zouden nog belangstelling hebben gehad voor Hatenboer.

Cedric Hatenboer naar Anderlecht?

“PSV ging ook voor hem, maar afgelopen weekend sijpelde na het duel tussen Excelsior en ADO Den Haag al door dat Hatenboer zelf het avontuur bij Anderlecht wel ziet zitten”, schrijft het Eindhovens Dagblad. Vermoedelijk zal Hatenboer het seizoen bij Excelsior gaan afmaken en komende zomer naar België vertrekken, een wens die de Rotterdammers ook hadden.

Het bericht ‘Feyenoord en PSV verliezen de strijd’ verscheen eerst op Voetbalvisie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *