FeyenoordRSS

GEEN WOORDEN MAAR DADEN!

‘Ajax gaat zeker de nieuwe landskampioen worden’

Ajax mag zich momenteel de koploper noemen in de Nederlandse Eredivisie. En hoewel Johan Derksen weinig vertrouwen heeft in een landstitel voor de Amsterdammers, denkt zijn collega Valentijn Driessen hier heel anders over.

De Amsterdammers wonnen Ajax zondag met 0-2 bij Fortuna Sittard en profiteerde daarmee van het gelijkspel van PSV. “Ajax heeft alles mee met scheidsrechterlijke beslissingen”, concludeert Derksen maandagavond in Vandaag Inside. “Het is weer ouderwets Lucky Ajax.” Driessen: “Ze hebben acht penalty’s gekregen. Waar gaat dat over? Ze missen ze ook allemaal net zo goed.”

Het ziet er dus goed uit voor Ajax, maar toch kan Derksen zich niet inbeelden dat het kampioenschap naar Amsterdam gaat. “Die worden geen kampioen”, stelt de voormalige hoofdredacteur van weekblad Voetbal International. “Het geluk houdt een keer op. Die trainer, die zelf een reservekeeper is geweest, wil nu het contract verlengen van die 42-jarige (Remko Pasveer, red.).” Overigens is de doelman ‘pas’ 41.

Ajax pakt de landstitel

Driessen denkt daar héél anders over. “Die worden gewoon kampioen. Die hebben zoveel geluk, man. Dat voel je aan je water, dat die kampioen worden”, aldus de journalist van De Telegraaf. Derksen kan dat niet voorstellen. “Moet die Brobbey ze erin schieten? Die struikelt over iedere bal.”

Het bericht ‘Ajax gaat zeker de nieuwe landskampioen worden’ verscheen eerst op Voetbalvisie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *