FeyenoordRSS

GEEN WOORDEN MAAR DADEN!

‘Keuze om na zeven jaar terug te keren bij Ajax was een makkelijke’

Bertrand Traoré koos er deze zomer voor om terug te keren bij Ajax. Maar niet iedereen in zijn directe kring was overtuigt van deze keuze. In een gesprek met de clubkanalen gaat hij hier dieper op in en ook met zijn band met Francesco Farioli.

“Toen ik terug kwam, voelde het alsof ik nooit weg was”, blikt Traoré in gesprek met Ajax TV terug op zijn terugkeer. “De faciliteiten, de kleedkamer, een paar bekende gezichten: het was eigenlijk nog hetzelfde als zeven jaar geleden, met slechts een paar kleine veranderingen. Het was een makkelijke beslissing om terug te komen, zelfs toen sommige mensen het mij hadden afgeraden. Zij hadden hun twijfels over sommige dingen, bijvoorbeeld over het team en waarom ik dit wilde. Ik wilde gewoon heel graag terugkomen en daar ben ik nog steeds erg blij mee.”

Bertrand Traoré zeer content met Ajax

Als Traoré gevraagd wordt naar Farioli, heeft hij niets dan lof over voor zijn trainer. “Het is echt top om met hen samen te werken. Hij is iemand die veel met mij praat. Hij weet wat hij doet: hij en de staf zijn heel scherp op elk detail. Je ziet dat de mentaliteit van hem en de staf veel doet met de groep. De winnaarsmentaliteit en de wil om te willen werken alles te geven, iedere dag weer, is zo belangrijk. En je ziet dat het zijn vruchten afwerpt.”

Het bericht ‘Keuze om na zeven jaar terug te keren bij Ajax was een makkelijke’ verscheen eerst op Voetbalvisie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *