FeyenoordRSS

GEEN WOORDEN MAAR DADEN!

Clasie: ‘Bondscoach proberen te overtuigen’

Jordy Clasie staat mogelijk voor zijn debuut in het Nederlands elftal. De jongeling mag vrijdagavond hopen op speelminuten tijdens de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Turkije. Op de trainingen gaat het in ieder geval goed, hij kan mee met het niveau en voelt zich thuis.

“Toevallig heb ik ze in de aanloop naar het EK op televisie gezien tegen Portugal en toen maakten de Turken veel indruk. Maar dat was toen”, zegt Clasie in gesprek met De Telegraaf over zijn mogelijk eerste tegenstander als international. De middenvelder weet niet weet of hij gaat spelen. “Maar ik hoop mijn debuut te kunnen maken.” Bij Oranje krijgt de 21-jarige Clasie steun van jongens als Wesley Sneijder en Robin van Persie. “Wesley stuurde me een sms toen ik werd geselecteerd en op de training is hij met me bezig. John Heitinga coacht me van achteruit en Robin praat veel met me. Ja, ook in het veld.”

De Feyenoorder heeft het gevoel dat hij goed mee kan bij Oranje. “Terwijl het absoluut topniveau is op de training. Ik moet wel een stapje extra doen, maar je trekt je ook op aan de anderen. Bij een partijspel zes tegen drie weet je niet wat je ziet en meemaakt. Voor mijn ontwikkeling geweldig.” In eerste instantie zou Clasie zich nog moeten richten op Jong Oranje. “Maar nu ik bij Oranje zit, is het de bedoeling om niet meer bij Jong Oranje terug te keren. Ik zal er alles aan doen om de bondscoach te overtuigen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *