Verhoek: ‘Altijd al een zwak gehad voor Feyenoord’
Wesley Verhoek heeft het uitstekend naar zijn zin bij Feyenoord, zo vertelde hij vrijdag voor de camera’s van Feyenoord TV. De aanwinst van de Rotterdammers tekende onlangs een contract voor vier jaar bij de club.
“Het voelt goed aan om nu bij Feyenoord te spelen”, liet de aanvaller trots weten. “Het is voor mij de eerste week en ik moet zeggen dat ik heel goed ben opgevangen door de staf en door de spelers. Dus eigenlijk heb ik al een heel fijn gevoel gelijk.”
Daarnaast sprak Verhoek over de transfer. “Het is allemaal heel snel gegaan. De dag voor de deadline is de transfer eigenlijk in de groep gekomen. Toen is het eigenlijk in een stroomversnelling gegaan. Ik moest ‘s avonds nog wel voetballen bij FC Twente, maar de volgende dag was de transfer al beklonken en ben ik richting Rotterdam gegaan.”
“Ik ben altijd wel gecharmeerd geweest van Feyenoord. Het is natuurlijk een grote club in Nederland, die veel mee heeft gemaakt en zeker de laatste jaren met financiële proberen. Als je dan ziet hoe het publiek en de supporters achter de club blijft staan, dan geeft dat een goed gevoel. Ik wilde daar graag deel van uitmaken”, aldus Verhoek.