Gijp: ‘Ik heb nog nooit zo’n dood vogeltje zien zitten’
Voormalig voetballer en huidig analist Rene van der Gijp heeft met verbazing gekeken naar de terugkeer van Pierre van Hooijdonk bij Studio Voetbal. Na twee weken mocht hij weer aanschuiven bij het programma.
“Ik ben geen fan van ‘m, Johan (Derksen, red.) ook niet, maar ik denk dat we er toch eens over moeten nadenken om Pierre van Hooijdonk uit te nodigen”, zegt Van der Gijp sarcastisch bij Vandaag Inside. “Ik heb nog nooit zo’n dood vogeltje zien zitten. Kom op man.”
Van der Gijp had het beter gevonden als Van Hooijdonk met een grap was begonnen. “Ik had ‘m al klaarliggen. Als het over iemand zou gaan, gewoon zeggen dat er duistere zaakjes zijn. Kom op! Maar hij zat erbij als een dood vogeltje.”
Aan het begin van de uitzending werd Van Hooijdonk verdedigd door presentator Sjoerd van Ramhorst en Jeroen Stekelenburg. “Hij had ook tegen Stekelenburg kunnen zeggen: joh, ik heb jou niet nodig om mij te verdedigen.”
“Wat een lulligheid, die intro. Het was zó pijnlijk. Het was misschien geen Ibrahimovic, maar het is een grote voetballer geweest met successen bij Feyenoord, Celtic en Fenerbahçe. Ik werd er gewoon verdrietig van om te zien hoe hij erbij zat”, aldus Gijp.
The post Gijp: ‘Ik heb nog nooit zo’n dood vogeltje zien zitten’ appeared first on FeyenoordReport.