‘Hij heeft veel fouten gemaakt bij Feyenoord’
Mario Been is niet erg te spreken over de handelswijze van Dennis te Kloese als directeur van Feyenoord. Dit laat de voormalig voetbaltrainer weten in het programma ‘Voetbalpraat’.
Ook vindt hij dat de directeur van de Rotterdammers slecht heeft ingekocht. “Wat ik allereerst vreemd vond, was de opmerking na PSV”, doelt Been op de reactie van Te Kloese die hoopte dat Feyenoord het seizoen met Priske als trainer zou afmaken. Zaterdag won Feyenoord nog met 3-0 van Sparta Rotterdam, maar op maandag werd Priske alsnog ontslagen. Een vreemde keuze volgens Been. “Vervolgens gaan er twee dagen overheen voordat Priske eigenlijk ontslagen wordt. Dat zou je ook gelijk na de wedstrijd kunnen zeggen of zondagochtend. Dat wordt dan gedaan op maandag om 17:00 uur.”
Hij wijst vervolgens ook naar het aankoopbeleid onder Te Kloese. “Ik vind dat er ook door Te Kloese enorm veel fouten zijn gemaakt in het aankoopbeleid. Ik vind deze selectie niet top. Hij is niet geholpen met de selectie die hij heeft gehad. Ook nu weer, je topspits (Giménez, red.) wordt verkocht en dan heb je al kunnen zien dat Carranza en Ueda niet de gewenste mensen zijn om hem eventueel te vervangen.”
Geen goed werk van Dennis te Kloese
“Ik denk dat Te Kloese een fout heeft gemaakt met hem überhaupt al aan te stellen, vervolgt de analist. “Omdat het een coach was die gewoon in een ander systeem gespeeld heeft de jaren ervoor.” Marciano Vink sluit zich bij de opmerkingen van Been aan. “Het moment vind ik heel raar. Plus het feit, als je heel eerlijk naar de situatie kijkt, dan heeft de beste man nooit echt een eerlijke kans gehad.”
Het bericht ‘Hij heeft veel fouten gemaakt bij Feyenoord’ verscheen eerst op Voetbalnotering.