FeyenoordRSS

GEEN WOORDEN MAAR DADEN!

‘Volgende ontslag op komst bij Feyenoord’

Brian Priske kreeg onlangs zijn congé bij Feyenoord. De Deen was slechts zeven maanden in dienst voor ‘De Stadionclub. Journalist Sjoerd Mossou vreest dat het hier niet bij zal blijven.

Hij sluit namelijk niet uit dat ook Dennis te Kloese binnen afzienbare tijd zal gaan vertrekken. In zijn column voor het Algemeen Dagblad zegt hij er het volgende over: ‘het Feyenoord zoals we dat al decennialang kennen’ terug te zien. “Als een klassiek voetbalbolwerk van intriges, machtsspelletjes en amateurisme. Dat Feyenoord leek eventjes verdwenen, gecamoufleerd door een wondertrainer die alle aandacht afleidde. Maar Arne Slot is amper de deur uit, of Feyenoord is gewoon weer ouderwets in Feyenoord veranderd.”

De AD-journalist merkt op dat Ajax óók een onrustige club is, maar benadrukt hij: “Bij Feyenoord lopen de hazen net wat anders. Er wordt nog net iets meer gefluisterd. Veel is achterkamertjeswerk. Oud-spelers zijn er lastiger in een afgebakend ‘kamp’ te vangen. Veel draait om behoudzucht – en het organogram van de club kent zoveel vertakkingen en vergroeiingen, dat je er horendol van wordt.”

Blijft Dennis te Kloese aan bij Feyenoord?

Mossou noemt het ‘een omvangrijke, voortdurend gebrouilleerde familie’. “De volgende vraag is nu of Dennis te Kloese dit allemaal overleeft. De directeur is er duidelijk eentje van de koude kant, net als Priske en Slot, maar ome Sjaak (Troost, red.) en en ome Toon (van Bodegom, red.) hebben liever iemand die de familiemores een beetje kent, want Feyenoord moet natuurlijk wel Feyenoord blijven.”

Het bericht ‘Volgende ontslag op komst bij Feyenoord’ verscheen eerst op Voetbalvisie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *