Feyenoord lacht bod van 23 miljoen weg: ‘Willen minimaal 30 miljoen euro’
Het ziet ernaar uit dat Givairo Read voorlopig niet de overstap zal gaan maken van Feyenoord naar het Engelse Nottingham Forest. Volgens het Algemeen Dagblad willen de Rotterdammers namelijk minimaal een bedrag van dertig miljoen euro zien voor de 20-jarige vleugelverdediger.
Hij droeg zondag de aanvoerdersband bij Feyenoord tijdens het oefenduel met Rayo Vallecano (2-1), maar zijn toekomst blijft onderwerp van gesprek. Onder meer Voetbal International meldde dat Nottingham Forest met een derde bod terugkeert. De Premier League-club zou bijna 23 miljoen willen betalen.
Volgens het AD is dat nog altijd niet genoeg. Feyenoord zet in op een transfersom van boven de dertig miljoen euro voor Read, die nog een contract heeft tot medio 2029. De krant weet dat verder meerdere Franse clubs interesse tonen, maar zelf ziet hij de Ligue 1 niet direct als optie.
“City en Bayern waren lang in de markt”
Eerder was de twintigjarige vleugelverdediger ook in beeld bij Europese grootmachten Bayern München en Manchester City. Zij lijken echter geen werk te maken van een transfer. Hoewel het bod van Nottingham nog niet voldoet, lijkt Feyenoord al naar mogelijke opvolgers van Read te kijken. De Belg Davis Opoku zou één van de belangrijkste opties zijn.
The post Feyenoord lacht bod van 23 miljoen weg: ‘Willen minimaal 30 miljoen euro’ appeared first on Voetbal4U.com Voetbalnieuws | Transfers, Eredivisie & Internationaal voetbal |.
