Ebi Smolarek duikt op bij NAC Breda
Ebi Smolarek mag een proefperiode afwerken bij NAC Breda. De aanvaller stond het afgelopen halfjaar onder contract bij ADO Den Haag, maar wist niet te imponeren om in aanmerking te komen met een contractverlening. De voormalig spits van Feyenoord hoopt bij NAC Breda een contract te verdienen.
De Brabantse club was lang op zoek naar een aanvaller. Uiteindelijk krijgt Smolarek een kans om zich te bewijzen. Eerder deze week testte NAC Breda Koen van der Biezen al. De testspeler kon echter geen indruk maken op de Eredivisionist.
Smolarek speelde in het verleden voor diverse Europese clubs. Waar de spits het meest succesvol was, is zonder twijfel Feyenoord. Bij de Rotterdammers won hij in 2002 de UEFA Cup (huidige Europa League).
