‘Feyenoord bekijkt aanvaller Nicklas Helenius’
Ajax en Feyenoord zijn Lucas Andersen en Nicklas Helenius nog niet vergeten.
Volgens het Deense Sporten zaten beide eredivisionisten vrijdag op de tribune om de talenten van Aalborg BK te bekijken.
Aalborg won vrijdag met 3-0 van FC Midtjylland, Helenius maakte één van de treffers. De thuisploeg kreeg aanvragen van Ajax en Feyenoord, maar ook van Anderlecht, Chelsea, Manchester City en VfL Wolfsburg.
Helenius (21) is zeer gewild en werd al meerdere keren aan Feyenoord gelinkt. De Rotterdammers lijken een kans te maken, daar hij het nog te vroeg vindt voor de Premier League. “Als het aan mij ligt vertrek ik liever naar Nederland of Duitsland”, zei de aanvaller eerder deze zomer.
De pas zeventienjarige Andersen heeft ondanks zijn leeftijd al 39 optredens in de hoofdmacht van Aalborg achter zijn naam staan. Ajax werd de voorbije maanden al met de talentvolle middenvelder in verband gebracht.
