Bert van Marwijk in gesprek met VFL Wolfsburg
Bert van Marwijk is in beeld als opvolger van Felix Magath bij VfL Wolfsburg, de Duitse club stuurde de oefenmeester donderdag de laan uit. Van Marwijk heeft volgens de boulevardkrant Bild inmiddels al gesprekken gevoerd met de clubleiding.
Van Marwijk zit sinds zijn vertrek bij het Nederlands elftal zonder werkgever, de zestigjarige oefenmeester wil nu echter weer aan het werk. In gesprek met de Limburgse omroep L1 liet hij weten dat het weer begon ‘te kriebelen’. “De ambitie is er nog, de energie is er nog. De kans dat ik nog een keer een club ga trainen is groot.”
Wolfsburg, waar de Nederlandse spits Bas Dost onder contract staat, is momenteel hekkensluiter in de Bundesliga. Uit de eerste acht duels haalde het slechts vijf punten. Van Marwijk was al eerder actief in Duitsland, in het verleden stond hij aan het roer bij Borussia Dortmund.
