FeyenoordRSS

GEEN WOORDEN MAAR DADEN!

‘Vitesse zet in op komst van Kelvin Leerdam’

Kelvin Leerdam gaf onlangs aan zijn aflopende contract bij Feyenoord niet te willen verlengen en staat naar verluidt in de belangstelling van zowel PSV als FC Twente. Volgens het Algemeen Dagblad heeft ook Vitesse interesse getoond in de diensten van de middenvelder, zo meldt de krant woensdagochtend.

Leerdam heeft bij de club uit Rotterdam nog een contract tot medio 2013, die hij niet wil verlengen. De club, die onder leiding staat van trainer Ronald Koeman, hoopt dan ook de speler in de winterstop van de hand te kunnen doen, zodat hij niet transfervrij de deur uit wandelt.

Doordat Leerdam zijn contract bij de Rotterdammers niet wilde verlengen, zit hij bij de huidige nummer vijf van de Eredivisie momenteel op de tribune. De club weigert de middenvelder op te stellen, zolang hij zijn contract niet heeft verlengd.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *